Jaka dieta przy jaskrze, chorej prostacie, padaczce, wrzodach żołądka, RZS, zespole Sjogrena oraz chorobach wątroby i trzustki?

Jestem chory na Jaskrę, Prostatę, Padaczkę, mam na Żołądku i Jelitach nadrzery, chorą Wątrobę, Trzustkię, RZS, Zespół Sjegrena jaką powinienem stosować dietę. Czuję się okropnie wszystko mnie boli proszę napisać co mogę jeść. Wiem że nie mogę tego wyleczyć chciałbym znieczulić ból, zastrzyki nie działają już więc co mogę zrobić aby sobie pomóc. Proszę napisać

Mgr Klaudia Wita Dietetyka

Dieta dla Pana powinna zostać ustalona indywidualnie w oparciu o szczegółowy wywiad i wyniki badań, proszę skontaktować się z dietetykiem w swoim mieście.
Pozdrawiam

Witam. Powinien się Pan zgłosić do dietetyka który po dokładnym wywiadzie ułoży Panu indywidualny jadłospis.
Pozdrawiam