Jaka dieta u chorej na wodniakowaty pęcherzyk żółciowy, po dwóch zawałach i słabym sercu?

Dzień dobry,Babcia ma 83 lata jest po 2 zawałach.Płuca ma zdrowe.Posiada słabe serce i złe krążenie ,ma duże trudnosci z odychaniem,w szpialu postawili diagnoze i stwierdzili wodniakowaty pecherzyk żółciowy z rozwarstwiona sciana i zageszczona żolcia. Jest mozliwosc unikiecia operacji? Babcia przyjmuje leki cipromex i nospe ,od 5lat nie ma apetytu bardzo mało pije jak temu zaradzic równiez ma cały czas bóle głowy, Jaka podawac diete? Przyjmuje krople od chomeopaty na odychanie i stan zapalny.

W przypadku Pani babci proponowałabym indywidualną konsultację z dietetykiem ponieważ ogólne wskazówki typu dieta lekkostrawna mogą być niebezpieczne ze względu na złożoność przypadku chorobowego. Powinien być zrealizowany wywiad chorobowo-żywieniowy i badanie, a następnie podjęte dalsze kroki.