Jaka dieta w celu spalenia 2 kg dla 15-latki?

Witam. Mam 15 lat, 159 cm wzrostu i ważę 47 kg. Jestem dziewczyną. Czy ta waga jest prawidłowa? Co zrobić by spalić 2 kg? Jaką dietę zastosować?

Witam serdecznie, Twoja masa ciała jest dość niska w porównaniu do wzrostu. Wskaźnik BMI pokazuje wartość 18,5, która jest na granicy niedowagi z masą ciała w normie. Dlatego też nie zalecam zrzucania kilogramów, a sugerowałbym wręcz przytyć 2-4 kg :)