Jaką dietę i aktywność stosować, by wrócić do poprzedniej wagi?

Witam,od13roku życia chorowałam na anoreksję,później bulimię.Gdy4lata temu wyjeżdżałam na studia mój stan się w miarę ustabilizował. Jadłam zdrowo,byłam szczupłą osobą ale w granicach normy,rok temu zachorowałam na nerwicę lękową,brałam leki,w tym neuroleptyki,których zaczęłam nadużywać.Od 2 mscy nie biorę wcale,ale przez nie przytyłam,wróciła też bulimia.Jaką dietę i ruch mam stosować aby wrócić do poprzedniej wagi, która była stabilna przez wiele lat?Czy możliwe że toksyny same się nie usuną?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444