Jaką dietę i ćwiczenia zastosować aby przytyć?

Bardzo chciałabym przytyć, ważę 35 kg przy wzroście 152cm zaznaczam ze mam 23 lata i od zawsze miałam niedowagę. Mam alergię pokarmową, nie mogę spożywać mleka, jajek i niektórych owoców i warzyw typu marchew, jabłka, seler pomidory itp. Przyznaję, że odżywam się dość niezdrowo, często jem frytki, pizzę i inne fast foody gdyż jak jestem w pracy to na nic innego nie mogę sobie pozwolić w niedalekim barze a samej nie mam czasu gotować. Co powinnam zrobić aby jak najszybciej osiągnąć upragnioną wagę? Nie mam już pomysłów co mogłabym dodać do mojej diety zwłaszcza że większość kalorycznego jedzenia jest wyeliminowana przez moją alergię.

Witam, w celu doradzeni Pani jak zwiększyć wagę niezbędnych jest kilka dodatkowych informacji. Zapraszam do kontakt na stronę na Facebook Be Healthy Dietetyk Katarzyna Caban. Pozdrawiam Katarzyna Caban BeHealthy Dietetyk.