Jaką dietę i ćwiczenia zastosować żeby wyszczuplić uda?

Witam, mam 19 lat, 159 cm i ważę 53 kilogramy. Zależy mi na zrzuceniu zbędnego tłuszczu, który osadza się tylko na nogach. Jak się odżywiać by pozbyć się nadmiernego ciała i przy małej wadze wciąż być "zdrowym"? Mam też problemy z kręgosłupem więc niestety aktywnośc fizyczna może się pojawic, ale w delikatnym, nieprzeciazajacym stopniu

Witam serdecznie,
aktywność fizyczna jest w tym przypadku bardzo waża, więc proszę o nią zadbać na tyle ile jest Pani w stanie. Jeżeli są problemy z kręgosłupem stara się Pani wykonywać ćwiczeniatak aby go nie obciążać. Najlepiej skonsultować się z trenerem personalnym.
Niezbęda jest także odpowiednia dieta Nie mniej jednak nie jest możliwe odchudzanie tylko z wybranych partii ciała. Jeżeli chudniemy to równomiernie.
Proszę zadbać o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę a jak będąproblemy z ułożeniem jadłospisu to służę pomocą.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawam
Joanna Wasiluk
Dietetyk