Jaką dietę mogę zastosować aby zgubić tkankę tłuszczową z brzucha i ud?

Dzień dobry.Mam 135cm. I ważę 40 kg nadczo. Mam bardzo duży brzuch i mocno masywne uda. Bardzo proszę o jakąś skuteczną dietę.

Witam serdecznie,
niestety nie ma diety, która spowoduje, że schudnie Pani z wybranych części ciała. Tkanka tłuszczowa spala się równomiernie. Nie ma także diety, która jest dobra dla wszystkich. Każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk