Jaką dietę należy stosować przy częstych infekcjach intymnych?

dzień dobry mam skłonność do infekcji intymnych, a dbam o higienę, myje się dwa razy dziennie w okolicach intymnych, w okres częściej, stosuje provag żel i provag kapsulki, na basen nie chodzę, unikam publicznych toalet, noszę bawełniana bieliznę a jednak nadal czasem występują infekcje, lekarz zalecił mi dietę przeciwgrzybicza, ale co podczas takiej diety jeść, a czego nie? czy to prawda, że zdrowo jest wtedy pić codziennie kubek zsiadlego mleka i to pomoże?

Dieta przeciwgrzybicza to taka, z ograniczeniem węglowodanów, zwłaszcza prostych.