Jaką dietę należy zastosować w przypadku raka dróg żołciowych?

Dzień dobry.Mój ojciec (83 lata) choruje na raka z dróg żółciowych z przerzutem na wątrobę. Zakwalifikował się do chemii.Jaką dietę należałby zastosować,aby wzmocnić tatę i zmniejszyć ujemne skutki chemii?Jak powinny wyglądać przykładowe posiłki?

Najlepiej w takim przypadku zastosować dietę typu wątrobowego. Jest w internecie wiele przykładów tego rodzaju diety, więc bez problemu taką dietę Pani znajdzie.