Jaką dietę stosować oraz jakie preparaty przyjmować po terapii uzależnienia od narkotyków?

Potrzebuję pomocy. Byłem przez bardzo długi czas uzależniony od narkotyków, a wyszedłem z nich dzięki terapii. Niestety nadal mam straszne dziury w głowie i nie bardzo ma to się do rzeczywistości o którą walczyłem długi czas, więc chciałbym was zapytać jaką dietę i jakie preparaty lub witaminy przyjmować żeby moja głowa znowy zaczęła działać jak należy.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugerowałbym udać się do lekarza neurologa i psychiatry w celu oceny stanu pana układu nerwowego i ewentualnych ubytków neurologicznych/zaburzeń psychicznych. Prawdopodobnie będą mogli zaproponować pewne leki objawowe. Dietę zaleciłbym typową zróżnicowaną bogatą w warzywa i owoce. Co do suplementów to nie sądzę żeby mogły panu pomóc.