Jaką dietę stosować przy atopowej skórze u dziecka?

Czy atopową skórę prawie rocznego dziecka mogę jakoś wspomóc dietą?

Dzień dobry,

Jak najbardziej! Zachęcamy do zapoznania się z kampanią Emolium „Atopowi Bohaterowie”, w której poruszamy temat roli diety w AZS. Po poniższym linkiem znajdzie Pani wyczerpujące informacje: http://atopowibohaterowie.pl/codziennosc-z-azs/rola-diety-w-atopowym-zapaleniu-sk%C3%B3ry-azs/

Zachęcamy do jak najszybszej konsultacji z lekarzem, który oceni stan skóry dziecka i będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)