Jaką dietę stosować przy insulinooporności?

Mam insulinooporność. Dzisiaj dowiedziałam się, że mam refluks i powinnam być na diecie lekkostrawnej. Dieta lekkostrawna i dieta z niskim IG się praktycznie wykluczają. Co mam jeść, żeby nie szkodzić żołądkowi ani nie powodować za dużych wyrzutów insuliny?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do dietetyka aby ustalić najbardziej odpowiednie produkty