Jaką dietę stosować przy nadżerce kości?

Nadżerka kości. Proszę o poradę jaką stosować suplementację i dietę. Zdiagnozowano u mnie nadżerkę na kości I głowy na palcu dużym u prawej stopy , stany zwyrodnieniowe i podejrzenie dny moczanowej. Od kilku miesięcy odczuwam rwanie w tym palcu. Badanie krwi pod kątem dny - kwas moczowy wynik 4,3 a norma do 5,7.Lekarz ortopeda i internista mówią, że jest wszystko w normie i przepisano mi 10 zabiegów na laser i ultra dźwięki nic poza tym. (30- paro latka nie pijąca i nie jedząca tłuszczu)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszą koniecznie zgłosić się do lekarza Reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć