Jaka dietę stosować przy SIBO?

Proszę o dietę przy SIBO

Śniadanie: Bułka pszenna (1 szt.), ser twarogowy, miód
II śniadanie: Kefir
Obiad: Filet z dorsza pieczony w piekarniku z warzywami, ryż, maślanka
Podwieczorek: Ciasto drożdżowe
Kolacja: Sałatka jarzynowa bez majonezu, bułka pszenna (1 szt.)

Witam.
Jedną z najskuteczniejszych diet w problemach jelitowych pozostaje dieta eliminacyjna SCD (lub jej odmiana GAPS). Cała idea eliminacji związana jest z konsumowaniem tylko tych węglowodanów, które wymagają minimalnego trawienia i są całkowicie wchłaniane, tak by bakterie i grzyby nie miały z nich pożywki. W dużym skrócie diety eliminują wielocukry, czyli złożone węglowodany, które znajdują się w zbożu, warzywach skrobiowych, strączkach czy niektórych owocach.
Pozdrawiam.
http://kcp.pl/lekarz/beata-grabowska-83403/dietetyk/wroclaw/