Jaką dietę zastosować, aby bezpiecznie i powoli schudnąć?

Witam! mam 30 lat, mierzę 171 cm i ważę 121 kg. Został zdiagnozowany u mnie zespół PCOS. Dodatkowo jestem po zabiegu usunięcia tarczycy (suplementuję Euthyrox 125). Chciałabym zapytać, jaką dietę zastosować, aby bezpiecznie i powolutku zacząć tracić kg? nie chcę schudnąć 70kg, bo to nierealne, ale na początek chociaż 15-20:) jak skomponować dietę, żeby była bezpieczna i nie spowodowała jojo? Dodam, że przez ostatnie 3 tyg. stosowałam 1200 kcal, ale wiem, że to jest złe. dziękuję

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
dieta 1200 kcal to głodówka, broń borze nie wolno stosowac takich diet!
W przypadku PCOS i problemów z trczyca, konieczna jest dieta dobrana BAAARDZO indywidualnie, musi to byc dieta LECZNICA.
zapraszam do konsultacji:
nataliaulewicz.pl
ulewicznatalia@gmail.com