Jaką dietę zastosować po urodzeniu dziecka u 23-latki?

Dzień dobry jestem mamą 11 miesięcznego dziecka przed porodem ważyłam 49kg 155cm teraz wqzw 60kg ale nie karmię swoim pokarmem dziecka i chciałbym schudnąć jaka dietę mogę zastosować.mama 23laya

Najlepiej, jeśli zastosuje Pani własną, czyli taką, która nie na chwilę, a już na zawsze będzie dla Pani odpowiednia. Proszę włączyć do diety warzywa (pół posiłku) i rośliny strączkowe, rozłączyć posiłki, tz jeść posiłek, kiedy jest Pani faktycznie głodna i później znów posiłek, kiedy jest Pani faktycznie głodna, bez podgryzania nawet drobnych przekąsek pomiędzy posiłkami. Jeśli nie ma Pani żadnej choroby metabolicznej, to to na prawdę jest aż tak proste. Jeśli nie uda się schudnąć pomimo takiego postępowania, wtedy radziłabym się skonsultować z dietetykiem