Jaką formę antykoncepcji można stosować przy padaczce mioklonicznej?

Dzien dobry. Mam 20 lat. Chciałabym sie dowiedzieć jaka metodę antykoncepcji nie hormonalnej mogłabym zastosować przy padaczce mioklonicznej ? Dodam, ze od maja 2017 roku mam implant podskórny ,ale nie jest raczej dla mnie ponieważ miesiączkę mam 50 dni , pózniej miesiąc przerwy i znowu miesiąc okres lub dłużej. Dostalam tabletki na w wstrzymanie miesiączki, pomogło, ale teraz jest znowu to samo. Czy nowa wkładka Gynefix bedzie dobra? Dodam ,ze jak robiłam badania hormonalne to mialam batdzo duzy spadek libido takze chciałabym cos co nie bedzie na to wpływać. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam