Jaka jest analiza wyników badania tomografii klatki piersiowej?

Witam. Prosił bym pomoc w analizę wyników badań tomografi klatki piersiowej mojego Taty, W segmencie 8 lewego płuca nieregularnego kształtu guzek z pojedynczymi drobnymi zwapnieniami w wielości płaszczyźnie poprzecznej 21mm x 13mm, w wymiarze ap 16mm- do pilnej konsultacji. W segmencie 6 płuca lewego zwapniony guzek 1-2mm. Nie powiększone węzły chlonne i śródmieścia. Ok 50% zwerzenie prawego odcinka tetnicy nerkowej (mieszane blaszki miazdzicowe ) .Badanie kontrolne bez objawów. Osoba palaca

Witam , tak, jak WYRAŹNIE napisano , stwierdzono obecność guzka w segmencie 8 płuca lewego , który wymaga PILNEJ konsultacji!!!!! Proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie!!! z.żurawski