Jaka jest analiza wyniku TSH?

Proszę o analize wyników TSH 3.61ulU/mL FT3 2.88 pg/ml FT4 1.04 ng/dl Anty TPO 436 lU/ml Zawroty i bóle głowy, raz wysokie a raz niskie ciśnienie, szybkie nierówne bicie serca, zimne poty, uderzenia gorąca "palące" czerwone uszy, łzawiace oczy, napadowe duszności, zdenerwowanie, brak koncentracji, zmęczenie i senność, miesiączki co 35-45 dni, stany podgorączkowe 37-37.3. OB i morfologia w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania