Jaka jest interpretacja badania gastroskopii?

Proszę o interpretacje badania gastroskopii Przełyk o dobrej ruchomości scian,błona sluzowa z widoczną siatka naczyń nad linią Z pokryta białym nalotem.Jeziorko śluzowe z żółcią błona sluzowa żołądka o pogrubiałych fałdach w trzonie i okolicy przed odźwiernika miejscami nierówna (pobrano wycinki z okolicy odźwiernika) w trzonie żołądka dwa małe polipy 1-2mm usunięto szczypczykami odźwiernik zamknięty opuszka dwunastnicy kształtna blona sluzowa zaczerwienienia

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis nieskończony konieczna wizyta u gastroenterologa po badaniu i przeanalizowaniu powyższego wyniki będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie