Jaka jest interpretacja badania na Chlamydia pneumoniae?

Witam, proszę o interpretację wyników badań: Chlamydia pneumoniae IgG 51,95 RU/ml (normy: wynik ujemny poniżej 16,0; wynik niejednoznaczny 16-21,9; wynik dodatki powyżej 21,9), Chlamydia pneumoniae IgM 0,75 Ratio (normy: wynik ujemny poniżej 0,8; wynik niejednoznaczny 0,8-1,1; wynik dodatki powyżej 1,1). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Oba wyniki ujemne świadczą o braku cech świeżego i dawniejszego zakażenia