Jaka jest interpretacja Endocervix sine laesionibus?

witam, prosze o interpretacje wynikow badania? Z gory dziekuje - Endocervix sine laesionibus (M-0010026) - 1 - Polypus andometrialis (M-7680017) - 1,2 -Hyperplasia endomertii (M-72400) simplex et complex com atypia HG-1,2 - Dbobne ognisko o obrazie adenocarcionoma G I - 2

Witam,
wyniki są nieprawidłowe - przede wszystkim opisano ognisko gruczolakoraka - zmiany złośliwej.
Ponadto zapalenie szyjki macicy, polip, rozrost prosty z atypią.
Pilnie proszę się kontaktować z lekarzem ginekologiem