Jaka jest interpretacja wyników cytologii i czy wskazane jest leczenie?

Proszę o interpretację wyników cytologii, którą robiłam przed planowanym zajściem w ciążę. Czy potrzebne jest jakieś leczenie? Miejsce pobrania: sklepienie, tarcza, kanał. Grupa II, materiał: cytoliza. brak k. gruczołowych. Reakcja cytohormonalna: brak r. estrogennej. Leukocyty: brak, odczyn zapalny: brak. Flora bakteryjna b. obfita, pałeczki D. Komórki paraepidermoidalne: brak. Komórki gruczołowe: brak. Pobrana w 10 dc.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania jest w normie, nie ma potrzeby leczenia. Pozdrawiam!