Jaka jest interpretacja wyników hormonów u 26-latki?

Witam, prosze o intepreracja wyników, badania robioen w 20 dniu cyklu. FSH 3,58 mIU/ml PRL (Prolaktyna) 21,330 ng/ml Estradiol 296,9 pg/ml Progesteron 17,51 ng/ml Testosteron 0,53 ng/ml Siarczan dehydroepiandrostendionu (DHEA-S) 301,70 µg/dl TSH - 0,44 Ca 125 - 28,9 Martwi mnie wysoki poziom estradiolu i stosunek LH do FSH. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki poziom lh? Bez podania norm w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć