Jaka jest interpretacja wyników moczu u 37-latka?

Witam bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników moczu , czy ciężar właściwy powinien mnie niepokoić i o czym może świadczyć. dodam że od 5 miesięcy cierpię i leczę się na kregosłub w odcinku lędźwiowym wraz z drętwieniem nogi i stopy. W rezonansie stwierdzono wypukliny na dwóch poziomach. dzisiaj wykonałem badanie moczu wyniki poniżej . Badanie ogólne moczu Przejrzystość przejrzysty Barwa żółty Ciężar właściwy 1,013 g/ml 1,015 1,030 L pH 6,0 5,0 7,0 N Glukoza nieobecna mg/dl Ketony nie wykryto mg/dl 0,00 5,00 Urobilinogen w normie mg/dl 0,0 1,0 Bilirubina nieobecna Białko nieobecne Azotyny nieobecne Erytrocyty nie wykryto Leukocyty nie wykryto

Lek. Paweł Szadkowski

Ciężar właściwy moczu jest nieznacznie obniżony, a pozostałe wyniki są w normie -w takim wypadku nie stanowi to powodu do niepokoju. Może Pan za jakiś czas powtórzyć badanie i zobaczyć, czy ciężar właściwy uległ poprawie.