Jaka jest interpretacja wyników western blot?

Dzień dobry prosze o pomoc w interpretacji wyników western blot, czy to borelioza? wyniki:vise borrelia: 2 flagellin borreli: 22 bmpa borrelia:6 ospc borrelia azfelii: 30 ospc borrelia burgodorferi: 28 ospc borrelia garini: 23 ospc borrelia spielmanii: 28 kontrola koniugatu: igg: -1 kontrola koniugatu igm: 115 pasmo kontrolne : 152 badanie wetrn blot iGM - wynik pozytywny czy wykonać przed wizyta jakieś dodatkowe badania? wizyta u specjalisty kwiecień 2018 :( prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na świeże zakażenie konieczna wizyta u lek rodzinnego