Jaka jest interpretacja wyniku badań hormonów u 41-latki?

Witam serdecznie,prosiłabym o pomoc w interpretacji wyników. Proszę dlatego ,że obecnie przebywam w Irlandii i ciężko tutaj o dobrego ginekologa jak również ciężko o fachową interpretavje wyników. Oestradiol E2 -310.3 FT4 -14.93 HCG - <1.0 FISH - 19.0 LH - 21.3 Progesteron - 0.38 Prolaktyna - 170 TPO -5.3 TSH -1.73

Lek. Michał Lenard

Ma Pani podwyższone stężenie prolaktyny we krwi. W celu określenia przyczyny i leczenia tego stanu sugeruję wizytę u ginekologa w najbliższym możliwym terminie. Pozdrawiam!