Jaka jest interpretacja wyniku badania histopatologicznego?

Witam proszę o zinterpretowania wyniku histopatologi. A. Cervicitis chronica.Sigma morphologica infectionis viralis,Dyspiasia microfocalis epithelii portionis vaginalis colli uteri.CIN1, LSIL Fragmenta epithelii endocervicis et fragmentum epithelii paraepidermaidalis cum dysplasia microfocalis minaris gradus, Polypus fibroso-glandularis parvus endocervicalis. Proszę o jasne wyjaśnienie wyniku badana. Za odpowiedz dziękuję

Przewlekłe zapalenie szyjki macicy., dysplazja szyjki macicy, CIN1, LSIL
Fragmenty nabłonka wewnątrzszyjkowego z dysplazją mikrofokalną stopnia małego, polip szyjki macicy.