Jaka jest interpretacja wyniku badania krwi i gorączka?

Witam! Poproszę o interpretację moich wyników. Białko w moczu - 32; PDW - 16,4; Eozynofile - 6,2 reszta w normie. Cały czas jestem zmęczona, temperatura sięga ok 38C, mam problemy z zasypianiem i czuję się słabo. Trwa to już ładnych parę miesięcy. W dodatku mam nietolerancję glutenu i biorę ketotifen oraz witaminę B.

Lek. Michał Lenard

Interpretacja tych wyników bez pozostałych badań i oceny Pani stanu klinicznego jest bardzo trudna. Mogą one świadczyć o przewlekłej infekcji, ale powinny być ocenione przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pani stan i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!