Jaka jest interpretacja wyniku badania TSH i antyTG?

Proszę o interpretacje poniżej przedstawionych wyników: TSH 1,7 uIu/ml Anty tg 75,6 IU/ml <115,0 Anty tpo 51,0 IU/ml <34,0 Czy podwyższony poziom przeciwciał anty tpo przy prawidłowym poziomie tsh może świadczyć o chorobie hashimoto? Poza częstym zmęczeniem i epizodem obniżonego nastroju nie zauważyłam u siebie innych niepokojących objawow.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Powinna Pani wykonać USG tarczycy, badanie poziomu wit. D, wit. B 12. Samo pojawienie sie przeciwciał Anty TPO wskazuje na zaburzenia układu odpornosciowego. Warto wykonać te badania by móc właściwie zdiagnozowac wyniki.
pozdrawiam