Jaka jest interpretacja wyniku badania TSH oraz wyniku USG tarczycy?

Prosze o interpretacje: TSH 0,906 µIU/ml 0,350 4,940 N FT3 FT3 3,31 pg/ml 1,71 3,71 N FT4 FT4 0,98 ng/dl 0,70 1,48 N USG tarczycy- tarczyca prawidłowych rozmiarów nie powiększona. w prawym płacie zmiana w postaci torbielki lub guzka hipoechogicznego o średnio nasilonym przepływie w wym.5mmx2mm . Ostatnio słabo sie czuje zawroty głowy, uczucie zimna, bule mięsni stawów, pleców osłabienie mięśni.Wszystkie inne badania w normie.Jedynie witamina D3 -Wit.D metab. 25(OH)Wynik:9,63ng/ml -niedobór

Bardzo mało D3 - konieczna suplementacja, najlepiej preparat dr Ratha w aerozolu do j ustnej bo to co w aptekach mają jest łabe i źle się wchłania