Jaka jest interpretacja wyniku TSH, Ft3 i Ft4?

Dzień dobry. Proszę o zinterpretowanie wyników TSH 3,209 qIU/ml FT3 3,36 pg/ml FT4 1,37 ng/dl ATG 70,2 U/ml ATPO 2000 U/ml USG tarczycy - Prawy płat tarczycy 27x16x19. Cieśń 1,5mm. Lewy płat tarczycy 29x14x22mm z obecnością słabo róźnicującego się ogniska o niejednorodnej obniżonej echogeniczności śr 2,5mm; poza tym oba płaty jednolitej prawidłowej echogeniczności bez uchwytnych zmian ogniskowych.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.