Jaka jest interpretacja wyniku USG płatów tarczycy?

Proszę o interpretacje badania usg. Płat prawy 14x18x ok.50mm, płat lewy: 13x20xok. 50mm ( w kalkultorze wyszła mi objetość 12,8ml czyli z tego co czytałam za mało?). Tarczyca wykazuje niejednorodną, hipoechogeniczną strukturę, bez ewidentnych zmian ogniskowych. W badaniu PD przepływy naczyniowe obniżone. Poniżej cieśni znajduje się wezeł chłonny o Przekroju:6x3,5mm. Poniżej dolnego bieguna PL znajduje się węzeł chłony o przekroju: 5 x6,5mm. Czy konieczna jest szybka wizyta lekarska ? Od listopada biorę Euthyrox 25. Moje wyniki z stycznia to TSH 3,55( 0,27-4,20) FT4 1,33 (0,93-1,70). Czy powinnam mieć zwiekszoną dawkę leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i odpowiedni dalszy proces diagnostyczno terapeutyczny a czy jest planowana Np ciąża