Jaka jest moja seksualność?

Witam mam 24 lata kobieta. Mam problem z moją seksualnością. Nigdy nie byłam w poważnym związku. Spałam z 5 facetami ( jednorazowe przygody) gdzie żaden mi nie dogodził. Nie czułam do nich nic, zero zainteresowania jedynie silna potrzeba zobaczenia czym jest seks, orgazm itp. Ale orgazmu nigdy nie doświadczyłam chyba że masturbacją. Czuję więzi z kobietami, marze sobie żeby z jakąś zamieszkać, żyć ale nie czuje pociągu seksualnego do nich. Jestem sfrustrowana bo nie wiem kim jestem..

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytania bez dłuższej osobistej rozmowy i większej ilości informacji. Często na tym własnie opiera się psychoterapia, aby wspólnie z psychologiem zastanowić się nad historią swojego życia, rozważać, analizować różne z niego wydarzenia, Pani myśli, emocje itp. Pani celem może być właśnie udzielenie samej sobie odpowiedzi na pytania, kim jestem, jaka jest moja seksualność.

Pozdrawiam!