Jaka jest możliwość zajścia w ciążę przy stosunku przerywanym?

Witam.Mam pytanie,jaka jest mozliwość zajścia w ciąże przy stosunku przerywanym, Nie jestem pewna kiedy miałam dni płodne choć z mojego kalendarzyka wynikało że jest ono dzien przed stosunkiem kiedy odbył sie . Szczerze nie miałam sluzu płodnego nie czułam mokrości.Kilka dni po odczułam dopiero tą mokrość.Mam nieregularne miesiączki.Po stosunku wieczorem dostałam silnego bólu podbrzusza ,który trwał kilka sekund, a od kilku dni czuje ból brzucha tak jakby było mi cieżko i mam wzdęty brzuch.Stosunek był przerywany ,ale juz wczesniej niz miałby byc wytrysk.Chłopak zapewniał mnie że jego plemniki są słabe bo ma chorą tarczyce.Również mam chorą tarczyce. Bardzo proszę o pomoc ,gdyż nie wiem co robić...

Pozdrawiam.