Jaka jest możliwość zarażania wirusem HIV?

Jaka jest możliwość zarażenia wirusem HIV od , gdy sam stosunek z penetracją odbył się w prezerwatywie. Jednak przed penetracją doszło do ocierania się penisa z pochwą maksymalnie przez 30 sekund, ale bez penetracji. Jednak być może wydzielina z pochwy dotknęła cewki moczowej penisa. Jakie jest prawdopodobieństwo, że się od niej zaraziłem?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeydyńie abstynencja seksualna w 100 % chroni przed zakażeniem HIV jeżeli chodzi o kontakty płciowe