Jaka jest norma TSH w badaniach?

mój poziom TSH wynosi 4.15 przy czym norma jest w zakresie 0.27 - 4.20. powinnam dalej robic jakies badania w kierunku tarczycy? czy to ze moja wartość jest na gornej granicy nie powinna mnie niepokoić? proszę o szybka odpowiedz, z góry dziekuje!

Witam. W związku z tym że wynik znajduje się na górnej granicy normy sugeruję oznaczenie poziomu wolnych hormonów tarczycy - fT3 i fT4.