Jaka jest ocena testów owulacyjnych?

potrzebuje pomocy przy ocenie wyników testów owulacyjnych. W niedziele czyli 15 dc kochałam się z mężem i po 22 godzinie zrobiłam test owulacyjny wynik to dwie takie same kreski , w poniedziałek zrobiłam drugi o 15:00 to samo dwie ciemne kreski i o 22:30 tez dwie kreski. Dziś rano poczułam kilka razu ukłucie w jajniku po powrocie z pracy zrobiłam test czyli ok godziny 15 i wynik negatywny. Teraz mam problem ponieważ możliwe ze w sobotę czyli 14 dc wynik już był pozytywny ale ja test zrobiłam dopiero w niedziele. Czy możliwe ze wczoraj przy tych dwóch ciemnych kreskach była owulacja ? Jaka jest szansa na zajście w ciąże ? Stosunek był tylko w niedziele gdzie wyniki testu były pozytywne . Dziękuje z gory za odpowiedz

Niestety testy paskowe owulacyjne nie są do końca wiarygodne. Trudno powiedzieć kiedy doszło do owulacji i pęknięcia pęcherzyka. Proszę za 10 dni oznaczyć betahcg z krwi