Jaka jest prawidłowa waga dla wzrostu 164 cm?

Hej. Mam 14 lat, ważę niecałe 161 kg i mam około 164/165 cm wzrostu. Wciąż nurtuje mnie jedno pytanie: czy mam nadwagę? Co prawda przyjaciele mówią, że nie jestem gruba, ale wiem, że mówią to po to, żeby nie było mi smutno. Wiem, że mam za dużo tłuszczu w udach, łydkach, a mój brzuch jest za gruby. Bardzo was proszę, pomóżcie mi. Dajcie mi jakąś radę jak szybko schudnąć. Proszę też o odpowiedź na to ważne pytanie - czy mam nadwagę? Pozdrawiam ; )

Witam,

Czy dobrze rozumiem, iż w podanej przez Ciebie masie ciała jest błąd?
Proszę o dokładne zważenie się po przebudzeniu.

Pozdrawiam