Jaka jest prawidłowa waga przy wzroście 160 cm u 17-latki?

Mam 17 lat, 160 cm wzrostu i ważę 50 kg. Czy jestem za gruba? Proszę o odp ;(
17 LAT ponad rok temu

Witam.

Nie masz powodów do niepokoju. Twoja masa ciała jest prawidłowa, stąd nie powinnaś się odchudzać. Jeśli masz drobne zastrzeżenia co do sylwetki - zawsze możesz zwiększyć aktywność fizyczną. Regularnie podejmowane ćwiczenia z pewnością przyczynią się do wymodelowania ciała. Treningi możesz podejmować o ile nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych.
Najlepiej ćwiczyć pod okiem trenera.

Zapraszam na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam