Jaka jest przyczyn problemó z układem pokarmowym?

Witam, od tygodnia naprzemian mam uczucie wzdęcia brzucha, przelewanie jelit, lekkie pobolewanie brzucha, kłucie w lewym i prawym boku, Zmęczenie i dyskomfort,ból plecow dodam ze co prawda jestem przed okresem ale bardzo zle się czuję wieczorem jest ki slabo. Oddanie gazów i espumisan daja małą ulgę. W piatek mialam.zabieg toksyny w szczelinę odbytu. Co zrobic z tym przelewabiem i wzdeciami co mi jest? Staram sie jesc zdrowo. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć .proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.