Jaka jest przyczyna błędnego odczuwania temperatury?

Co powoduje moje błędne odczuwanke temperatury powietrza, kiedy jest upalny dzień czuje jakbym się roztapiał mimo że innym nie jest tak gorąco, zimą, ja zamarzam i zalewają mnie zimne poty mimo ciepłego ubioru, dodam że czesto porownuje odczuwanie temperatury ze znajomymi i oni nie odczuwają tego aż tak mocno.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego sadze ze może buc wskazana wizyta u endokrynologa