Jaka jest przyczyna bólu oka u 24-latki?

Witam, Od kilku dni boli mnie jedno oko. Dokładniej mówiąc piecze pod powieką, kłuje w wewnętrznym kąciku, ból się nasila przy mruganiu i przy ruszaniu gałką oczną. Momentami uczucie piasku pod powieką. Nie ma żadnego stanu zapalnego, oko jest czyste, nawet nie jest zaczerwienione. Jaka może być tego przyczyna?

Szanowna Pani, być może upośledzone jest nawilżanie oka. Proszę udać się do okulisty