Jaka jest przyczyna braku skrzepu po ekstrakcji?

6 dni temu wyrwano mi zęba,po ekstrakcji czułam silne bóle,okazało się że nie miałam skrzepu,lekarz zrobił mi coś z tym i było ok,dziś jest drugi dzień po wizycie a ja zaczynam odczuwać ból, jest to drazniacy,słaby ból.to minie czy może powinnam ponownie się udać do lekarza?nie chciałabym za bardzo panikowac,a nie wiem czy to normalna reakcja,czy coś się dzieje.bardzo proszę o pomoc.dodam,że miałam słabe wyniki krwi-zbyt mało limfocytow.czy to może mieć związek z ciężkim gojeniem rany?

Tworzenie się nieprawidłowego skrzepu może mieć wiele przyczyn. Efektem jest zawsze trudno gojący się zębodół. Jeżeli ból będzie się nasilał proponuję wizyt u dentysty. Pozdrawiam