Jaka jest przyczyna ciągłego bólu z prawej strony brzucha?

Ze wzgledu na przewllekły ból w prawym podbrzuszu, uporczywe gazy które nie chcą odejść miałm robioną po raz kolejny gastroskopię i kolonoskopię Z gastroskopii w przełyku pojedyńcz nadżerka dł 4mm Wpust w inwersji bez zmian Błona śluzowa dna i trzonowa różowa, w antrum zanikowa, dwubarwna Perelystyka żołądka leniwa Odżwiernik ziejący Opuszka dwunastnicy Dg,GRED A. Gastritis Chronica Test HP ujemny.Kolonoskopia- Endoskop wprowadzono do kątnicy, pierwsz Haustarcja wrzecionowato pogrubiała z pojedyńczym ogniskiem przekrwienia pobrano wycinki do bad, hist-Pat Wstępnica,poprzecznica zstępnica nie zmnienione W esicy nieliczne drobne uchyłki oraz obszary miernie obrzękniętej śluzówki o częściowo zatartym rysunku naczyniowym, pobrano wycinki do Bad, Hist,Pat W okolicy zagięcia Odbytniczo-esiczego zlokalizowano i usunięto przysadzistego drobnego polipa śr.ok. 5mmOdbytnica nie zmieniona.wn.Diverticulisigme,Colitis chr.susp.Polipus sigmae .Z badań histo-pat. kątnica błona śluzowa bez zmian zapalnych esica przewlekłe zapalenie błony śluzowej zmiany o małym stopniu nasilenia esica -adenoma tubulare low grade>Excisio completa.Zbadań ginekologicznych i USG wszystko OK. Markery CA-125,CA15-3 ca19-9xR2,CEA w normie Kał na krew utajoną negatywny pasozyty negatywny próby wątrobowe i trzustkowe w nornie. Chodzę od lekarz do lekarza i nic nie pomaga Proszę o jakąś wskazówkę

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u gastroenterologa i ustalenie dalszego postępowania