Jaka jest przyczyna drętwienia nóg podczas okresu?

Podczas okresu, ale dopiero od niedawna, czuję drętwienie stóp, nie daję rady nawet ustać w miejscu, nie mówiąc już o dojściu do pracy (2 km pieszo). Mam zgłosić się z tym do lekarza, czy to raczej nic takiego?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,
jeśli objawy utrudniają codzienną aktywność, a wnioskuję, że tak właśnie jest, wskazana jest wizyta u lekarza. Dolegliwości nie muszą mieć związku z miesiączką, ale to jak jest, wyjaśni solidny wywiad lekarski, badanie fizykalne, ew. uzupełnione badaniami dodatkowymi.
Pozdrawiam