Jaka jest przyczyna krwawień z nosa?

Dwa tygodnie temu miałam grypę, brałam antybiotyk azycynę oraz pseudoefedrynę w areozolu do nosa przez 5 dni. Po tych 5 dniach przestałam i od tamtego czasu minął tydzień. Ciągle w nosie mam skrzepy krwi, a podczas wydmuchiwania nosa mam całą chusteczkę we krwi, a czasem nawet zaczyna mi ściekać krew z nosa. Nigdy nie miałam żadnych problemów z rozrzedzoną krwią, nawet odwrotnie zawsze miałam bardzo wysoką hemoglobinę około 14. Co to może być? Czy samo przejdzie?

Szanowna Pani, być może doszło do podrażnienia splotu Kiesselbacha albo Woodruffa. Proszę udać się do lekarza