Jaka jest przyczyna moich dolegliwości?

Witam. Mam 19 lat. Od około pół roku mam bóle w nadbrzuszu i ciągłe nudności i pieczenie, bóle klatki piersiowej. Schudłam w tym czasie ponad 10kg. Wykonano gastroskopie 2 razy i wykazały one refluks żółciowy i nadżerki. USG jamy brzusznej w normie. Przyjmowałam H**** i g****, lecz nie dawały one efektu. W tej chwili przyjmuje V*** i czuje się źle. Wykluczono celiakie, pasożyty i lamblie. Morfologia na granicy normy. Dodam, że jestem również pod opieką ginekologa, ponieważ od trzech miesięcy nie mam miesiączki tylko plamienia. W tej chwili z tego powodu przyjmuje Luteinę (ciąża wykluczona). Prawdopodobnie mam Zespół policystycznych jajników. Proszę o poradę. Co jeszcze mogę zrobić w tym celu, żebym mogła normalnie funkcjonować?
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Z opisu wynika iż w badaniach gastroskopowych wykazano zmiany m.in. błony śluzowej przewodu pokarmowego. Nie jest jasne, czy drugie badanie wykonano po leczeniu-konieczna jest kontrola. Wykonano wiele badań, jednak cały przebieg Pani choroby wymaga dokładnej analizy od początku wystąpienia dolegliwości-niezbędny jest szczegółowy wywiad, badanie fizykalne oraz szczegółowa analiza wyników przeprowadzonych dotąd badań. Po jej dokonaniu należy zaplanować kolejne badania i konsultacje specjalistyczne, mi.in. wykonanie kolonoskopii jeśli dotąd jej nie było.

Pozdrawiam