Jaka jest przyczyna napadów paniki po spożyciu kawy?

Witam, dlaczego po kawie dostaje napadu paniki? Zaczyna mnie telepać choć serce niekoniecznie szybciej bije, czuje tez wtedy lęk, kiedyś normalnie piłam kawę a od kiedy mam hipoglikemie reaktywna to reaguje w ten sposób..

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowany przez Panią symptom, jest odpowiedzią organizmu,
na spożycie kawy, co byłoby celowością skonsultowania, z Lekarzem prowadzącym Panią.
Zachęcałabym również Panią do zwyczajnej rozmowy z Psychologiem.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605