Jaka jest przyczyna parć na stolec?

witam czym może być spowodowane parcie na stolec- przy tym robię 2-3 bobki i tyle. Zdaża się to w jeden- dwa dni w tyg. potem wszystko jest ok. mam też częste wzdęcia. Ostatnio przytyłam 6 kg. Robiłam już morfologię, tsh, cholesterol, trzustka, próby watrobowe, usg jamy brzusznej, badanie per- przez odbyt, retroskopię. Teraz czekam na gastroskopię i kolonoskopię- ale to za miesiąc. Bardzo się martwię. Pracuje z dziećmi więc często też łapię tzw. jelitówki. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka jest dieta? czy biegunki również występują?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.